شرکت یارامانا Yaramana

شرکت یارامانا Yaramana

جمعه 15 سپتامبر 2006
/ / /

شرکت یارامانا به مدیریت جناب آقای رحمانی در زمینه فروش سیستم های صوتی پیشرفته فعالیت مینماید و این شرکت نمایندگی های زیر را  در اختیار دارد :

KrellMark LevinsonMartin LoganPathos AcousticsRuncoSonus FaberTransparent CableFadel ArtLexiconWilson AudioWBT – dCS – Revel – Shunyata Research – Vitus Audio – Kharma – Devialet – …

آدرس شرکت http://www.yaramana.com میباشد.

2 Comments

 1. amir la پنج‌شنبه 21 جولای 2016 23:39

  سلام جناب اکبری
  با تشکر از مطالب درخور و تحسین برانگیز و نگاه کاملا صادقانه.
  امکان استفاده از دانش و تجربه شما در قالب آموزش وجود داره؟؟؟
  البته نه بصورت معمول و تئوریک،بلکه در محیطی دوستانه و صمیمی در ساعاتی که فارغ از مشغله و مساِئل خانواده هستین.
  بنده متولد ۵۸هستم و فعلا ساکن خیابان صفای غربی،تنها زندگی میکنم و با خودم فکر کردم که چقدر شما میتونید اطلاعات و دانش و تجربه خودتون رو به بنده منتقل کنید البته نه در سطح خودتون بلکه ابتدایی.
  علت این تفکر از جانب بنده عشق و علاقه به دنیای صدا و اشتیاق بی وصف همیشگی برای یادگیری نه تنها در صدا بلکه همه مسائل.
  فوق دیپلم برق هستم البته با واحدهای هنوز پاس نکرده بخاطر مشکلات،، کارم هم سرمایش و گرمایش ساختمانه.(کولرگازی پکیج اسپیلت داکت و…)نمیگم استادم اما توی حرفه خودم حرف برای گفتن زیاد دارم.البته تعریف نباشه.به این علت عرض کردم که کار سختی ندارین برای آموزش. باز هم عرض میکنم آموزش نه به اون معنی.حتما هم میدونم که دیگه تواین زمونه یه آدم چقدر میتونه درگیر باشه.
  ساعاتی رو در منزل بنده در خدمتون باشم حتما هم با پذیرایی کامل ( آبکی،دودکی)😃😉
  خودم هم سیستم درخور توجهی ندارم توی منزل یه امپ دهه ۷۰ با یه اسپیکر معمولی،چون سالها پیش با صدا خداحافظی کرده بودم و دقیقا به همون علتی که خودتون توی مطالبتون عرض کردین و هیچ کس هم اون دوران صدارو علمی دنبال نمیکرد و بنده هم کلا فراموشش کردم و ازدواج کردم توی ۲۳سالگی و بعداز ۸سال زندگی دوباره حدود ۶ساله که مجرد شدم و تنها به معنای واقعی زندگی میکنم حتی دوست صمیمی هم ندارم شاید به این واسطه لایق دوستی با شما شدم و مفتخر به آشنایی با شما. زیادی دیگه گفتم و اذیتون کردم.امیدوارم افتخار آشنایی رو به من بدین. آرزوی بهترینها برای شما بزرگوار.
  ۰۹۳۰۶۳۶۳۲۷۰ این هم شماره بندس تلگرام هم هستم در خدمتون.
  با تشکر از شما

 2. امیر حسین دوشنبه 25 جولای 2016 11:16

  تو اینترنت نوشتم چیزهایی که میدونم رو

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*