سایت مدیر سبز

سایت مدیر سبز

یکشنبه 7 سپتامبر 2008
/ / /
modiresabz285.jpg

یک دوست خوب دارم که شاید در ایران کسی به اندازه ایشان در زمینه مدیریت، اطلاعات و تجربه عملی نداشته باشد. اخیرا سایتی راه اندازی کردند و مشاوره هم میدهند. من کلا از لینک دادن یا تبلیغ کردن خوشم نمیاد اما کارهای حرفه ای رو خیلی دوست دارم و از لینک دادن به کسانی که در ایران کار حرفه ای میکنند لذت میبرم.
اینم پیشنهاد من به شما:

“سایت مدیر سبز(www.ModireSabz.com) اقدام به برگزاری دوره آموزشی بازاریابی نموده است. مخاطبان این دوره ، مدیران شرکتها و مدیران بازاریابی هستند. یکی از عوامل مهمی که باعث توقف رشد یک کسب و کار می شود ، نداشتن برنامه بازاریابی مشخص و هدفمند است. کارآفرینان زیادی به تولید یک محصول مناسب و با کیفیت می پردازند و سپس به فروش مطلوب دست نمی یابند. زیرا معمولا آنها یک متخصص فنی هستند و نه یک بازاریاب حرفه ای. این دوره بازاریابی در 30 درس برگزار می شود. برای ثبت نام کافی است فرم عضویت در سایت تکمیل شود و سپس کاربر می تواند به بخش دوره آموزشی رایگان رفته و دروس را مشاهده کند. طول این دوره 30 هفته است و هر هفته ، یک درس جدید به دوره اضافه می شود. بهرحال امتحانش مجانی است!”

حتما سری به سایت ایشان بزنید :

http://www.ModireSabz.com/

 

One Comment

  1. مجيد خادم چهار شنبه 17 سپتامبر 2008 11:00

    سلام!
    البته بقول معروف ”دست بالاي بسيار است”
    با يه پست جديد به نام « مديريت و رهبري » به روزم، كه فكر ميكنم ارزش خوندن داشته باشه؛ خوشحال ميشم اگه سري به وبلاگم بزني .

    مؤفق باشي .

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*