نحوه ثبت نام در انجمن سایت

نحوه ثبت نام در انجمن سایت

شنبه 6 سپتامبر 2008
/ / /

برای ثبت نام در سایت ابتدا باید به آدرس زیر بروید :

http://forum.hifi.ir/ucp.php?mode=register

1) بعد از خواندن مطالب در صورت قبول شرایط بر روی دکمه “من این شرایط را قبول دارم” کلیک نمایید.

2) در صفحه جدید در بالای صفحه 5 فیلد (نام کاربری، ایمیل، تایید ایمیل، کلمه عبور، تایید کلمه عبور ) را پر پرکرده و بعد از انتخاب “زبان” و “موقعیت زمانی” باید به عکس ای که مقابل “کد تصدیق” قرار دارد بدقت نگاه کنید.

3) کدی که در عکس مشاهده میکنید باید در در کادر پایین عینا وارد شود با رعایت بزرگی و کوچکی حروف .

4) بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید

5) اگر مشکلی وجود داشته باشد مجبورید مشکل را حل کرده و دوباره دکمه ارسال را بزنید ، در غیر اینصورت شما عضو سایت میشوید. البته بعد از ثبت نام یک روز طول میکشد تا اکانت شما فعال شود.

من پیشنهاد میکنم از اسامی خوانا برای نام خود استفاده کنید و حتی اگر دوست دارید اسم مستعار داشته باشید بهتر است این اسم مستعار یک اسم مشخص باشد تا یک سری حروف بی معنی و نامفهوم.

امیدوارم دوستانی که اطلاعات مفیدی دارند آنها را در سایت به اشتراک بگذارند و به همدیگر کمک کنند، من دوست دارم همه به بهتر شدن کمک کنند.

اگر کسی ایده ای داره به من منتقل کنه و اگر کسی ایرادی میبینه و یا انتقادی داره با من در میان بگذاره.

مرسی

One Comment

  1. hooman یکشنبه 7 سپتامبر 2008 22:38

    اقای اکبری عزیز من ودوستانم اسامی بر اساس نام های لامپ های مورد علاقه مان داریم مانند من که f2a هستم البته تصور نکنید که انتخاب این اسامی همچنین باعث یک ناهماهنگی با انچه رفتار معقول می نامیم باشد بلکه همه در رشته های مربوط تحصیل کرده ودر مشاغلی نظیر خدمات پس از فروش در سمت های تکنیکال ادوایزر مدیر فنی مدیر خدمات و یا بخش هایی در کار دانشگاهی مشغول به خدمتیم .امیدواریم پس از دیپورت نشدن بنده راهی ایجاد شود برای ثبت نام مابقی گروه لامپی.ما روش هایی ساده را برای گفتگو پیشنهاد میکنم البته نه بگونه ای که به ساده اندیشی برسد…با تشکر مجدد

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*