مهندس تشکر

مهندس تشکر

سه شنبه 24 دسامبر 2013
/ / /

دیروز رفتم پیش مهندس عزیز

خیلی خوش گذشت

4 تا ترنسپورت مختلف

3 تا DAC مختلف

4 تا آمپ مختلف

5 تا بلندگوی مختلف

چند جور کابل

حساب کردیم با آمار و احتمالات تقریبا 1000 حالت میشه اونجا صدا شنید.

خیلی خوش گذشت به ما دست مهندس درد نکنه از پذیرایی خوبشون

خلاصه تا کمتر از یکسال دیگه برآورد میشه این دستگاهها دیگه تو اتاق جا نشه و از فضای اتاق بزنه بیرون.

قبلا هم گفتم مهندس پوینده عاشق ترین آئودیو فیل ایران هستند و هنوز فروشنده ای موفق به خرید هیچ دستگاهی از ایشون نشده.

خوش باشید

2 Comments

 1. وحید شنبه 11 ژانویه 2014 13:37

  سلام،واقعا خسته نباشید.سلمانی هستم متولد سال 59، ساکن اصفهان ،کارشناسی حسابداری و مربی ویولن که حدد 22 سال هست که ویولن کار میکنم.اگه داخل گوگل وحید سلمانی رو سرچ کنید نمونه کارهای اجرایی رو مشاهده می نمایید.پوزش از اینکه اسم شریفتون رو نمی دونم.در سایت نگاه کردم ولی چیزی ندیدم.مدتی هست که دنبال سیستم صوتی هستم و در سایت جستجو می کردم که سایت شما رو دیدم و الان حدود 4ساعت هست که فقط داشتم مطالبتون رو می خوندم بسیار ساده و صادقانه و خودمونی گفتید.تا حدودی مطالب رو درک کردم ولی در جاهای تخصصی مشکل داشتم.
  نظر من روی سیستم های قدیمی تر هست چون یه حالت و آرامش خاصی داره هم از نظر سادگی و هم از نظر کیفیت صدایی.نمونه آمپهای قدیمی رو دیدم مثل Sansui – Ledsonic – AKAI – Marantz – و غیره و بلندگوهای مختلف البته قدیمی.
  داخل فروشگاه یکی از دوستان شدم به قصد مشاوره ،موقع ورودم صدای بسیار نرم و شفاف که یک صدای بیس نرم مخملی هم چاشنی شده بود به گوشم رسید.بلندگوها Telefanken آلمان بود و در قسمت بالا در دو گوش مغازه گذاشته بود و فکر کنم با رادیو آمپ Sansui بود و سی دی درایو Kenwood.
  می خواستم به عنوان مشورت با شما بپرسم نمونه صدایی که من شنیدم با این تجهیزات رو چگونه ارزیابی میفرمایید و در این سبک چند مدل سیستم که شامل آمپ و بلندگو و درایور هست معرفی بفرمایید.بلندگوهای آلمانی صداشون متفاوت از بلندگوهای ژاپنی هست.چه بلنگوی 3Way رو که ترجیحا آلمانی باشه و چه آمپی از این برندها که در بازار معمولی تهران یا اصفهان موجود باشه رو پیشنهاد می کنید در ضمن از نظر هزینه هم کلا زیر یک میلیون تمام بشه.
  در ضمن در مطالبی که از شما خوندم چیزی در مورد چیدمان صحیح 2 بلندگوی 3Way در یک اتاق نفرموده بودید.در چه ارتفاعی از سطح زمین ، در چه فاصله ای از یکدیگر و در چه زاویه ای از دیوار روبرو باید قرار بگیره تا بیشتر شفافیت و رفلکسی بیس صدا احساس بشه.
  یادآوری کنم که یک سیستم که آمپش Ledsonic 2800 و بلندگوهاش Sony -SS1850 می باشد دارم.صدای شفاف و متعادلی هم داره ولی نرمی بیس اون بلندگوی آلمانی دوستم رو نداره.
  صدایی رو دوست دارم که تا شروع به پخش میشه تمام فضای بلندگو رو پر کنه ، نه اینکه بلند باشه، نه، یعنی صداها شفاف و یکنواخت به گوش برسه و اون حالت مخملی و قرارگیری در فضای اون ارکستر به صورت زنده احساس بشه.
  آهنگ فتح بهشت ونجلیس رو گوش کنید متوجه منظورم می شوید.
  منتظر پاسخ شما هستم.جثارتا مورد به مورد نکاتی رو که عرض کردم پاسخ دهید.حس میکنم منبع اطلاعاتی مطمئنی رو پیدا کردم.
  پیروز باشید.

 2. امیر حسین یکشنبه 12 ژانویه 2014 20:50

  Telefanken خوبه

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*