اخبار

اخبار

چهارشنبه 17 آگوست 2016
/ / /
Comments Closed

اول اینکه باید از دوستی قدیمی که تشویقم کرد برم سمت یادگیری زبان تشکر کنم و بعدش از دوستی تشکر کنم که کلاس زبان ICC رو بهم معرفی کرد.

این کلاس زبان بسیار بسیار عالیه و کلا متد آموزشی اش متفاوت با بقیه کلاسهاست. یادگیری بسیار اصولی و در زمان سریع انجام میشه با کمترین صرف زمان توسط هنرجو.

تو این کلاس اصل رو بر مبنای شنیدن و تکرار در موقعیت میگذاره و شما اصلا با املا و یادداشت و نوشتن لغات کاری ندارید. فقط و فقط شنیدن هست و نه چیز دیگری. با حضور استاد اصلانی جو کلاس خیلی مثبت و شاد هست.

گرامر هم خیلی خوب و اصولی اون بین یاد داده میشه و یه دید خیلی قوی به ما میده و اصل روش هم بر مبنای مکالمه هست. برای کسانی که زمان محدودی دارند و واقعا دوست دارند زبان رو یاد بگیرند این کلاس عالیه. من قبلا دو بار سعی کردم زبان یاد بگیرم اما نشد حتی معلم خصوصی گرفتم بازم نشد و آخرش رسیدم به این متد.

مدیریت این کلاس ها با آقای اصلانی هست.

http://bamdadedanesh.ac.ir/

https://telegram.me/ICCAslani

 

این از خبر اول. خبر دوم اینکه بخشی از سفارشاتم رسیده. کابل ها که اومده بودو بعدش iUSB 3.0 اومد و Berkeley Alpha USB هم رسیده دبی و داره میاد تهران. دک و امپ هم تو راه هست. امروز هم یه هارد  تاندربرد اکسترنال گرفتم.

کابل BNC پیوریست هم تا دو هفته بعد تهرانه.

من قبلا مطلبی در مورد شیادی یکی از سایت های اینترنتی های فای نوشتم که الان باید تصحیحاتی رو اضافه کنم . اون پست رو پاک کردم و الان به عینه دیدم یک مشتری در شهرستان از این شخص بلندگو خریده و سالم و عالی تحویل هم گرفته و شخص تحویل دهنده نه کلاهبرداری کرده و نه جرمی مرتکب شده.

البته این به معنی این نیست که میشه به ایشون 100% اعتماد کرد چون همه دوستانی که من از نزدیک میشناسمشون و بهشون اعتماد دارم همشون معتقدند منش اخلاقی و اجتماعی این آدم خیلی دور از ایده ال هست و حرف ها و رفتار ها و کارهایی از ایشون سرزده که خیلی دور از اخلاق هست اما در هر صورت من لازم بود اعتراف کنم ساخته های ایشون بدست حداقل یک مشتری رسیده و کلاهبرداری ای در کار نبوده و بسته هم با بهترین بسته بندی حمل شده.

خبر بعدی اینکه فعلا خبری نیست تا رسیدن کالاها برای تست.

Comments are closed.