PurePower+ 3000 AC Regenerator in Iran

PurePower+ 3000 AC Regenerator in Iran

یکشنبه 30 جولای 2017
/ / /

آرمن یه جنراتور برق آورد به اسم Purepower 3000 که صدا رو اساسی تغییر میده. ارزش این جنراتور کمتر از مفهوم DPOLS نیست از نظر تاثیر روی صدایی که میشنویم.

حرف آخر اینه همه صداهایی که شنیدید رو فراموش کنید و این رو تهیه کنید. این حرف من نیست حرف رومی هست اما دیشب این حرف رومی به من ثابت شد.

صدا ماهیتش طوری عوض میشه که احساس میکنید معجزه ای رخ داده.

من توضیح نمیدم چون کلمات اون چیزی که باید رو نمیرسونند و فقط اینو میگم چنان انرژی ای در موسیقی بوجود میاد که دیوونتون میکنه.

باورکردنی نیست. یه صفحه از دیرستریت گذاشت آرمن on every street صدای خواننده مو به تنم سیخ کرد بقدری این صدا انرژی داشت و حس و حال داشت که اصلا باور کردنی نبود و به محض اینکه سوییچ میکنید روی برق شهر متوجه میشید صدا یک دنیا فرق کرده.

 

 

2 Comments

  1. محمدرضا محتشمی جمعه 4 آگوست 2017 23:36

    با سلام و خسته نباشید . و همچنین سپاس بابت اطلاعات بسیار مفیدتون . من نمونه های مختلفی از ریجنرتورهای برق دیدم که اکثرا چینی بودند و اگر صدا رو مرده تر و خشک تر نکردند بهتر هم نکردند . ممکنه لطفا اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه بدید و قیمتش رو تحویل در تهران بفرمایید

  2. امین شنبه 5 آگوست 2017 22:13

    سلام
    پیشتر هم به این جنراتور اشاره کرده بودین به همراه یک آمپ لامپی کم توان و گرام linn و اسپیکر های هورن با کیفیت به عنوان یک سیستم ایده آل ، منتظر هستیم این مجموعه رو کامل کنین و عکساشو به همراه تحلیل صدا برامون به اشتراک بگذارید.
    با آرزوی موفقیت

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*