فروشگاه نکیسا Nakisa Hifi

این فروشگاه با مدیریت آقایان جهانگیر و جاوید اداره میشه و در زمینه های فای فعالیت میکنه. این فروشگاه در ناحیه سهروردی شمالی واقع شده و با بسیاری از نمایندگیها کار میکنه. هم سیستمهای با قیمت متوسط داره و هم قیمت بالا بعلاوه یک اتاق دمو در بالا. آدرس نکیسا http://www.nakisahifi.com هست.

تلفن:

88762084

88769259

9 فکر می‌کنند “فروشگاه نکیسا Nakisa Hifi

 1. بازتاب: موضوع این هفته: سینمای خانگی - لایفوتک

 2. شریف

  با سلام
  دوست عزیز برای آپارتمان 100 متری برای استفاده های خانگی و کاربری غیرحرفه ای و اتصال به تلویزیون و گوش دادن آهنگ، تا سقف 2 میلیون تومان چه سیستمی را پیشنهاد می دهید که صدای صاف و تمیز بده. راستی صدای قوی و بلند برام مهم نیست.
  ممنون می شم اگه برند، مدل، قیمت و بهترین مکان که بورس باشه برای خرید رو هم معرّفی نمایید.
  با تشکر

 3. علی

  با عرض سلام
  ببخشید اون اقای حمید رضا خودشان آخر بی انصافی را درخصوص فروشگاه نکیسا اعمال فرمودند .من خودم وقتی میخواهم سیستم بخرم .یه جورایی تمام فروشگاههای های فای تهران و شخم می زنم اینقدر میرم ومیام وتقاضای تست سیستم های مختلف را می کنم که دست اخر توچهره هاشون می خونم که منو به چشم مزاحم نگاه می کنند.از اگوستیک گرفته تا فروشگاه دریایی .ائودیو داود. پاپ استریو .پورسرخ. شرکت اوای سنفونی.استریو رویال و…به جرات می تونم بگم بهترین مرجع خرید فروشگاه نکیسا است .قیمت های منصفانه وخوب. برخورد صمیمی واز ته دل.برندهای خوب ومناسب با هربودجه که بسیار هوشمندانه درکناریک دیگر قرارگرفته اند واز همه مهمتر مشاوره صادقانه ومبنتی برنیاز مشتری…. من که از خریدم لذت بردم .لطفا الکی وروی هوا نظرندهید.بخدا کاردرستی نیست.اگه دوستان دیگه هم درخصوص تجربه خرید از فروشگاه نکیسا نظری دارند.خوب یابد لطفا وارد عنوان کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>