یک برند کابل درایران

یک برند کابل درایران

دوشنبه 28 آوریل 2008
/ / /

بعد از کلی تلاش و پیگیری ، آقای رحمانی قبول کرد یک برند خوب رو بیاره که از نظر من یکی از بهترین کابل سازهای دنیاست. این برند تا اونجایی که من میدونم یک بودجه تحقیقاتی زیاد داشته و الان کابلهای اون نه تنها جزو خوش ساخت ترین هاست بلکه صدایی بسیار Human Like و طبیعی داره. احتمالا شما این برند رو نمیشناسید و جایی در موردش نخوندید اما من فکر میکنم تو رده کابل ها یک بالانس خیلی خوب بین Sharpness و Texture طبیعی هست. هم صداش اون Fullness و body رو داره و هم وضوح بسیار بالایی داره بدون اینکه اون حس راحتی و طبیعی رو از دست بده.

من خیلی اصرار داشتم تا این اتفاق بیفته و خوشحالم این اتفاق افتاد. راستش من دنبال اینم چیزهای خوب وارد ایران بشه و خوشحالم وارد کنندگان این کار رو بکنند و از آقای رحمانی تشکر میکنم بخاطر لطفی که دارند. وقتی میشنوم برندهایی میاد که فقط در مجلات پررنگ هستند و خیلی به نسبت قیمتشون حرفی برای گفتن ندارند حس خوبی ندارم. امیدوارم دوستان استقبال کنند و صداش رو بشنوند چون از نظر من باید از برند های حسابی حمایت کرد. آقای رحمانی میگه اگر برندی ناشناخته باشه خیلی ازش استقبال نمیشه و من متاسفم از اینکه در ایران ذهن کاربران بیشتر دنبال ستاره های مجلات هست. به هر حال اگر مشکلی پیش نیاد سعی میکنیم صدایی در یارامانا بگیریم که دوستان به اهمیت و ارزش این برند پی ببرند.

واقعا در بین برندهایی که آقای رحمانی وارد میکنند جای چنین کابلی خالی بود. کابلهای این شرکت همانند Kimber از طراحی و تکنولوژی خاصی استفاده میکنند و من بعد از شنیدنش یک تحلیل در موردش خواهم نوشت. همین قدر میدونم که با سیستمهای Solidstate و بلندگوهای درایوری آقای رحمانی حسابی سازگار هستند.

این برند قیمتش پایین نیست اما صداش حتی از سری 30 هزار دلاری Nordost Odin هم طبیعی تر هست. چیزی بین Kubala-Sosna Emotion و Nordost که به نظر میرسه در یک سیستم Match به صدایی عالی برسیم. این کابلها دست ساز بوده و از تکنولوژی Bybee Quantum Purifier استفاده میکنه. در این تکنولوژی از فیبر کربنی برای کنترل حرکت الکترونها در کابل استفاده میشه تا Purity سیگنال افزایش پیدا کنه و نويز کم بشه.

صبر کنید وقتی اومد اسمش رو تو سایت میارم.

3 Comments